Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Pohodlný a elegantní sedací nábytek na zahradu

Sezení spolu s chůzí a ležením patří k základním stavům našeho těla a vůbec našeho života. Sedíme v práci, v autobuse, u doktora a také s rodinou nebo přáteli při sklence vína. Proto by zde mělo platit ono známé, jak si kdo ustele, tak si lehne, resp. sedne. Židle a křesla by měly i v levnějších variantách splňovat tři základní požadavky: účelnost, pohodlnost a estetičnost.

V našem e-shopu nabízíme zahradní sedací nábytek ve stovkách modelů a v mnoha zajímavých designech. Z hlediska materiálu máme zastoupeny zejména dřevěná masivní křesla z evropských i tropických dřevin, rozkládací lehké zahradní židle s výpletem z textilenu, kovová zahradní křesla z oceli a nerezu, bambusové stohovatelné židle nebo křesla z přírodního a umělého ratanu.

Zajímavou skupinou sedacího nábytku jsou pevná masivní křesla s dřevěnými doplňky nebo prvky z tahokovu, převážně české výroby. Velkou výhodou řady venkovních sedacích prvků je praktická možnost stohovat nábytek na sebe (stohovatelná křesla a židle), případně ho rovnou složit (skládací židle a křesla).