Zahradní sekačka na trávu VeGA 525 4SXH 6in1 | 8 490 Kč

Zahradní sekačka na trávu VeGA 525 4SXH 6in1

8 490 včetně DPH 9 490 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Značková zahradní sekačka na trávu řady VeGA je opravdový pomocník na sekání zahrady. Oceníte jednoduchost manipulace, 4 rychlostní pojezdovou převodovku, která umožňuje regulovat rychlost pojezdu v rozmezí 2,5 - 4,4 km/hod výkon a velká zadní kola uložena v oboustranných kuličkových ložiscích. Zahradní motorová sekačka VeGA 525 4SXH s pojezdem vyniká ve vyšší střední třídě sekaček svým kvalitním zpracováním a designem. Motorová sekačka VeGA 525 4SXH je univerzální sekačka s vysokou kapacitou sekání a je určena na středně velké travnaté plochy. Zahradní sekačka VeGA má robustní ocelový skelet se záběrem sečení 51 cm. Je poháněna čtyřtaktním motorem VeGA OHV o výkonu 5 Hp. Travní sekačka VeGA 525 4SXH s pojezdem sbírá posečenou trávu do koše, mulčuje, a nebo může vyhazovat trávu bočním deflektorem i zadním deflektorem ven. Poradí si i s místy kde je přerostlá tráva.

Další předností je možnost variabilní změny rychlosti sekačky díky níž můžete pohodlně nastavit rychlost sečení podle aktuálních sekacích podmínek. Rychlost motorové sekačky je možné regulovat v rozmezí 2,5 - 4,4 km/hod pomocí variátorové převodovky.
Tento systém umožňuje nastavit 4x rychlosti pojezdu nezávisle na otáčkách motoru. Velká zadní pojezdová kola i přední kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích, centrální nastavení výšky sečení je u značky VeGA samozřejmostí. Novinkou této série je použití pevnějšího materiálu z vysoko-jakostní oválné profilové oceli na konstrukci řidítek pro vyšší pevnost a torzní tuhost pro náročnou práci se strojem. Dvojité spojení madel pomocí dvou šroubů s křídlovou matkou jen podtrhuje masivnost provedení. Ovládací páky pojezdu a brzdy motoru jsou ergonomicky vytvarovány do pohodlných madel ve tvaru speciálních "kastliků", které výrazně zvyšují komfort obsluhy při sečení a zároveň snižují únavu. Ovládací panel je navržen s praktickým úložným prostorem a ideální dostupností ovládacích prvků pro obsluhu.Na sekačky VeGA se poskytuje prodloužená záruka 3 roky.

Parametry

Parametry produktu

Technické parametry
Typ motoru4-takt OHV VeGA
Zdvihový objem139 ccm
Výkon motoru5 HP
Šířka záběru510 mm
Objem koše70 l
Průměr kol205/280 mm
Rychlost pojezdu4 rychlosti, 2,5 - 4,4 km/h km/hod
Výška sečení25-75 mm, centrální cm
Objem nádrže1,5 l
Hmotnost36 kg
Výbava
Startováníruční
Centrální nastavení výškyANO
MulčováníANO
Ovládání otáček motoruANO
Kuličková ložiskaANO
Vlastní pojezdANO
Výhoz bokem/zadníANO/ANO
Další informace
Výrobce VeGA
Záruka 3 roky

Příbuzné produkty