Zahradní pavilon HERA 4500 zelený

28 475 včetně DPH 32 929 Kč

+ doprava zdarma

Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Zahradní pavilon HERA 4500 zelený máme také v těchto barevných variantách
Popis produktu

Popis produktu

Pavilon HERA 4500 je zařazený do kategorie PREMIUM. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů. Prosklení je z kaleného čirého bezpečnostního skla síly 3 mm. Čiré sklo zajišťuje výbornou světelnou propustnost, takže do skleníku je krásně vidět ze všech stran a můžete se kochat barvami pěstovaných rostlin. Kalená verze skla navíc zajišťuje jeho naprostou bezpečnost - v případě rozbití se skleněná výplň roztříští na tisíce malých kousků, což zabrání případnému vážnému zranění. To je velmi důležitá vlastnost skleníku, kterou ocení především rodiče malých dětí pobíhajících po zahradě.
Součástí pavilonu je i pozinkovaná ocelová základna o výšce 6 cm. Pavilon HERA 4500 dodáváme ve dvou barvách konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník) nebo v zeleném laku. Kovově stříbrná verze bývá obvykle skladem a zelená verze je vždy na objednávku s dodáním do 3 - 4 týdnů.
Obsahem balení jsou jedno-křídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 62 x 177 cm), AL profily, prosklení, lakovaná ocelová pozinkovaná základna, 1 x lamelové ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Prosklení je ukotveno do konstrukce pomocí kovových sponek. Skleník lze postavit pouze na základnu z pozinkovaného plechu (obsahem balení). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - regály, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem.
Upozornění: V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Parametry

Parametry produktu

Rozměry altánu
Šířka256 cm
Výška257 cm
Podchozí výška198 cm
Hloubka230 cm
Materiál / barva / výbava
Materiálhliník, sklo
Barva konstrukcezelená
Voděodolnýano
Bočnice (součást balení)ano
Hmotnost175 kg
Materiál / barva / povrchová úprava
Barvazelená
Další informace
Výrobce Ostatní
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…