Kovový zahradní nábytek

Dobu bronzovou i železnou máme už pár tisíc let za sebou, ale kovy stále táhnou. A své pevné místo mají i venku na zahradě. Třeba v podobě stolů a stolků, křesel a židlí, houpaček nebo laviček. Zkrátka atraktivních a funkčních výrobků, které z vaší zahrady udělají místo oddechu, zábavy a pospolitosti. Oázu klidu, která přetrvá. Stejně jako kov.

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Nadčasový. Takový je kovový nábytek

Kovový venkovní nábytek je neobyčejně prakticky a esteticky atraktivní. Je stabilní, pevný a odolný vůči povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Nepraská, nekroutí se a díky povrchovému ošetření ani nerezaví.

Bez kovu se neobejde většina typů zahradního nábytku. My vám v této sekci nabízíme téměř vše. Od stolů a křesel přes lavičky a houpačky až po rozsáhlé zahradní sestavy s množstvím jednotlivých kusů. V nabídce máme jak celokovový zahradní nábytek, tak nábytek, v němž se kov kombinuje s ostatními materiály, jako je dřevo, plast nebo textilie. Kovové části ale samozřejmě najdete i u nábytku z ostatních materiálů; tam železo, ocel a další kovy slouží jako spojovací prvek či kování.

Mezi nejčastěji používané kovy pro výrobu zahradního nábytku patří ocel – často nerezová – a hliník neboli aluminium, oblíbený pro svou lehkost a antikorozní vlastnosti. A právě z těchto kovů je většina venkovního nábytku v naší nabídce. V menším zastoupení a sezóně prodáváme také nábytek z různých kovových slitin, stejně jako nábytek ze slitin kovů s nekovy. Můžete vybírat kovový nábytek, při jehož výrobě se uplatnilo válcování (plechový nábytek), lisování, tažení i kování, tzv. kovaný nábytek.