Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Zahradní dřevěný nábytek

Dřevo jako obnovitelný materiál par excelence slouží odedávna pro výrobu interiérového i venkovního nábytku a celé řady dalších předmětů. Oblíbenost dřeva potvrzuje i náš nábytkový sortiment, v němž mají právě dřevěné kousky nejpočetnější zastoupení. Najdete u nás dřevěné stoly, židle i lehátka ze dřev jehličnanů, jako je smrk, jedle nebo borovice, stejně jako dřevěné lavice, houpačky nebo stoličky ze dřeva dubu, buku, akátu nebo olše.

Početnou skupinu v naší nabídce představuje venkovní nábytek z tropických dřevin, zejména se jedná o teakový zahradní nábytek a nábytek z přírodního ratanu neboli ze dřeva ratanové palmy. Můžete si sestavit posezení ze dřev měkkých, polotvrdých i tvrdých. Z hlediska provedení můžete vybírat jak nábytek z masivu, tak z různých kombinací dřeva a kovu, dřeva a textilenu nebo dřeva a umělého ratanu.

Dřevo je ekologický materiál, který při zpracování i používání nevytváří žádné toxické látky. Navíc dřevěný nábytek stárne s grácií a s lety získává kouzelnou patinu. Výborné tepelně-izolační vlastnosti, zdravotní nezávadnost, udržitelnost a obnovitelnost, stejně jako jeho estetické kvality po právu dělají z dřevěného nábytku reprezentanta nábytku vůbec.