Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Nábytek nejen na zahradu

Zahradní nábytek je naše hobby. V desítkách materiálů, ve stovkách designů, v tisících kombinací. V bohaté nabídce e-shopu ZAiDU.cz najdete zahradní sety a sestavy, kovový outdoorový nábytek z oceli i hliníku, dřevěná masivní křesla, zahradní skládací lehátka nebo třeba kovové zahradní houpačky. Nechybí ani kryty a obaly na venkovní nábytek, odkládací boxy nebo několik set typů slunečníků v mnoha zajímavých provedeních a desítkách barevných odstínů.

Plastový nábytek na zahradu je nejprodávanější variantou zejména kvůli bezkonkurenčnímu poměru ceny a výkonu. Stále populárnější je zahradní nábytek z umělého ratanu. Minimální požadavky na údržbu v kombinaci s pohodlím, které ratanový nábytek nabízí, je tím hlavním důvodem. Pro vybavení zahradních restaurací nabízíme program Gastro obsahující zejména kovový trvanlivý nábytek na zahrady, často v kombinaci s dřevěnými doplňky. 

Vybavení pro zahradu nabízíme v nejširším záběru na trhu. Více než 3 500 položek v katalogu nábytku nás řadí mezi největší dodavatele venkovního nábytku v ČR.

Teakové dřevo

23. 4. 2017 | Zahradní nábytek | Rady a tipy

Teakové dřevo je jedním z nejoblíbenějších pro výrobu zahradního nábytku. Mívá pestrou paletu odstínů hnědé, šedé, někdy i nazelenalé a načervenalé barvy. Díky vysokému obsahu pryskyřic je velmi odolné proti vlivu škůdců a hub.

Pokračovat ve čtení

Teakové dřevo
Péče o zahradní nábytek z exotických dřevin

Péče o zahradní nábytek z exotických dřevin

31. 3. 2017 | Zahradní nábytek | Péče a údržba

Vlastníte zahradní nábytek z exotického dřeva jako je teak? Potom nezapomeňte na správné ošetření. Přípravky na dřevo jako smrk nebo borovice mají odlišné vlastnosti a neprovedou potřebnou povrchovou úpravu. Celá údržba tak může přijít vniveč. Naše domácí jehličnany jako smrk nebo borovice snesou běžnou impregnaci a oživí pomocí barevné tónovací lazury, u teaku je situace výrazně odlišná.

Pokračovat ve čtení