Houpačky na zahradu

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Pro houpání nejen na zahradě

Kdo by se rád nezhoupnul. Děti i dospělí houpání milují. A není divu, houpání totiž vede k vylučování dopaminu. A to je hormon, který v lidském organismu navozuje klid a pohodu. Takže platí: houpáním k pohodě a lepší náladě.

Na ZAiDU nabízíme klasické zahradní houpačky pro venkovní použití z různých materiálů. Vybírat tak můžete z dřevěných, kovových nebo i plastových houpaček. Velmi časté jsou kombinace nosného rámu vyrobeného z oceli, hliníku nebo ze dřeva a z dřevěné či kovová sedací části – lavice. Kovové konstrukce venkovních houpaček bývají opatřeny povrchovou úpravou, která zvyšuje jejich odolnost proti korozi. Všechny houpačky jsou dostatečně robustní a stabilní, a poskytují tak dospělým i dětem maximum bezpečí. V nabídce máme modely pro 2, 3 i 4 osoby s nosností od 100 do 450 kilogramů.

Většina houpaček má praktickou, nastavitelnou stříšku, která slouží jako praktické stínidlo před slunečními paprsky i jako ochrana před májovým deštíkem. Stále oblíbenějším sortimentem jsou zahradní houpačky s lůžkovou úpravou, které lze snadno během pár vteřin upravit z houpačky na pohodlné lůžko a zase zpět. Z atypických modelů stojí za pozornost altán s houpačkou.

Potahové tkaniny většiny nabízených houpaček jsou odolné proto vlhkosti a UV záření. Součástí všech typů houpaček jsou také pohodlné kvalitní polstry, sedáky a opěrky zad. Abyste se mohli spokojeně houpat nejen tuto sezonu, doporučujeme přikoupit ochranný kryt či krycí plachtu na houpačku.