Wellness a relax

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}
Wellness v hotelu

Wellness a relaxace doma i v zahradě

Kategorie wellness a relax je nabídkou nejatraktivnějších produktů pro relaxační centra, wellness, bazény, koupaliště, hotelové zahrady  a další podobná zařízení. Častými zákazníky jsou i majitelé pensionů a jiných ubytovacích zařízení, jež se snaží svým hotelům pobyt zpříjemnit i jinak, než jen příjemným ubytováním a pohoštěním.

Dovybavte své zařízení naším sortimentem a uvidíte, že to hosté ocení. Nabízíme zahradní lehátka, houpačky, závěsné látkové houpačky - hamaky, ale i domácí infrasauny, bazény nebo zahradní sprchy. Asi nejoblíbenějším sortimentem z tohoto výběru jsou relaxační polohovací křesla na balkóny a terasy, které nabízíme v několika barevných variantách a provedeních. 

Naše vybavení najdete v mnoha hotelech v Praze, Brně a dalších českých městech, kam jezdíte za odpočinkem na tolik oblíbené wellness pobyty. Poslední za našich dodávek je až na daleký Zanzibar, do hotelu, který tam postavila česká společnost.

Nejvhodnějšími doplňky do wellness zařízení jsou bezesporu lehátka z umělého ratanu na pevných svařovaných konstrukcích, jaké nabízí například světový výrobce Artie. Častou alternativou pro vybavení hotelů včetně wellness centra jsou také lehátka a další doplňky z teakového dřeva. Teakové lehátko New Heaven je nejprodávanějším z nich. 

Nezapomínejte ale, že relax vybavení patří nejen do budovy hotelu nebo penzionu, ale také do jeho zahrady. Mezi naše klienty patří například Mandarin Oriental hotel na Malé Straně, Hotel STEP v Praze, hotely ORION nebo Atlantis v Brně.