Trampolína Marimex 427 cm

6 990 včetně DPH

+ doprava zdarma

Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Trampolína Marimex s průměrem 4,27 m umožňuje vysoce efektivní cvičení pro zpevnění těla a získání fyzické kondice. Nosnost trampolíny je až 150 kg. Čtyři nohy ve tvaru U a nosné tyče o síle 1,4 mm zajišťují vysokou odolnost a stabilitu. Součástí balení je i záchranná síť. Skákací plocha je zhotovená ze speciálního polypropylenového materiálu s ochranou proti UV záření. Speciální hladká povrchová úprava (neabrazivní) zabraňuje odření kůže při dopadu. Ochranná síť má sklolaminátový okraj, proto je pevnější a neprověšuje se. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a dosahují až na zem, tím je zvýšena stabilita celé trampolíny. Spojení tyčí nohou a sítě je jištěno speciálními sponami.  Trampolína je dodávána včetně přístupového žebříku Deluxe s protiskluzovou ochranou. Všechny trampolíny splňují bezpečnostní normy EN71 německé zkušebny TÜV NORD a prošly testem PAHs.
Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu. Vnitřní ochranná síť Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť - brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami. Trubky a stojiny jsou vyrobeny z pozinkované oceli, skákací plocha z polypropylenu a ochranná síť z polyethylenu. Ochranný lem skákací plochy: EPE (expandable polyethylene) + vnitřní výstelka: PE (polyethylen)
Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu. Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek. Upozornění: Tento typ trampolíny je určený pouze pro domácí použití.

Parametry

Parametry produktu

Parametry
Průměr trampolíny427 cm
Průměr skákací plochy381 cm
Výška ochranné sítě381 cm
Výška včetně sítě263 cm
Počet pružin80
Počet tyčí8
Počet nohou4
Hmotnost23 kg
Nosnost150 kg
Výbava
Žebříkano
Ochranná síťano
Další informace
Výrobce MARIMEX
Záruka 2 roky