Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + žebřík | 4 490 Kč
Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + žebřík
Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + žebřík

Trampolína Marimex 305 cm

Trampolína Marimex 305 cm

Trampolína Marimex 305 cm s ochrannou sítíKe stažení

Trampolína Marimex 305 cm + ochranná síť + žebřík

4 490 včetně DPH
Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Trampolína 305 cm s ochrannou sítí a žebříkem zdarma. Trampolíny Marimex jsou bezpečné a kvalitní trampolíny. Při výrobě se používají pečlivě testované materiály. Specifickým bezpečnostním prvkem je vnitřní ochranná síť, která zabraňuje nárazu do konstrukce či doskoku do prostoru pružin. Trampolíny nejsou určeny pro komerční účely.

Trampolína Marimex je skvělým doplňkem každé zahrady. Děti skákání na trampolíně milují a při skákání si snadno zacvičí i dospělí - nosnost je až 150 kg. Dokonalou stabilitu zajišťují tři nohy ve tvaru písmene U. 
Materiál odrazové plochy patří k nejkvalitnějším na trhu. Plocha je vyrobena ze speciálního polypropylenu s ochranou proti UV záření, který zaručuje dlouhou životnost. Speciální neabrazivní (hladká) povrchová úprava zabrání odření kůže při dopadu.
Vnitřní ochrannou síť najdete přímo v balení, nemusíte si ji dokupovat zvlášť. Vnitřní ochranná síť je bezpečnější než vnější síť - brání přístupu skákajícího do části s pružinami. Vstupní prostor je zajištěn třemi přezkami a brání vypadnutí. Tyče jsou obaleny ochranným návlekem z měkčené pěny. Nohy trampolíny jsou samostatné a zvyšují stabilitu celé trampolíny. Spojení tyčí nohou trampolíny a sítě je jištěno speciálními sponami.  

 


Materiál a složení ochranných prvků

  • Trubky a stojny: pozinkovaná ocel
  • Skákací plocha: PP (polypropylen)
  • Ochranná síť: PE (polyethylen)
  • Ochranný lem skákací plochy: EPE (expandable polyethylene) + vnitřní výstelka: PE (polyethylen) 

Bezpečnost

Trampolíny jsou určené pro náročné pohybové aktivity, proto klademe důraz na jejich bezpečnost a spolehlivost. Použití kvalitních materiálů a moderních technologií při výrobě řadí naše trampolíny mezi nejbezpečnější a nejspolehlivější na českém trhu. Všechny naše trampolíny splňují přísné bezpečností normy a jsou certifikovány zkušebnou Intertek.
Parametry

Parametry produktu

Parametry
Průměr trampolíny305 cm
Průměr skákací plochy260 cm
Výška ochranné sítě170 cm
Výška včetně sítě246 cm
Počet pružin54
Počet tyčí6
Počet nohou3
Hmotnost49 kg
Nosnost150 kg
Výbava
Žebříkano
Ochranná síťano
Další informace
Výrobce MARIMEX
Záruka 2 roky