Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Teakové zahradní stoly, elegantní střed vaší terasy

Teakový zahradní nábytek přináší komfort a styl do vaší zahrady. Na ZAiDU můžete vybírat z teakových stolů různých tvarů – kulaté, oválné, obdélníkové i čtvercové stoly – a různých velikostí. Od malého stolku s deskou 45x45 cm až obrovitý stůl z recyklovaného teaku se stolovou deskou 300x100 cm. Nabízíme jak teakové stoly z masivu, tak stoly s plaňkovou stolovou deskou. Deska stolu je vždy uzpůsobena venkovnímu použití, plaňky jsou od sebe dostatečně odsazené, tak aby dopadající voda měla kudy odtéct. 

Při výběru zvažte stabilitu teakového stolu s nohami připevněnými v rozích nebo pohodlí stolu se středovou trnoží. K takovému venkovnímu stolu se mnohem lépe usedá, obzvláště když je v kombinaci s lavičkou. Většina teakových laviček má masivní područky, které jsou v blízkosti rohové nohy nepříjemnou překážkou.

Teak je tvrdá tropická dřevina, oceňovaná zejména pro svou trvanlivost, schopnost odolávat vodě, UV záření i škůdcům. Teakové výrobky dovážíme na český a slovenský trh již řadu let a máme bohaté zkušenosti z mnoha produkty i s mnoha typy teakového dřeva. Teakové výrobky nakupujeme pouze od certifikovaných dodavatelů.