Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Venkovní stoly různých tvarů, materiálů a velikostí

Stůl, to není jen tak nějaký kus nábytku. U stolu se schází rodina a přátele, aby spolu pojedli, strávili hezký čas, probrali důležité otázky. Stůl je zkrátka symbolem pospolitosti nejen v interiéru, ale také na zahradě.

Na ZAiDU vám nabízíme přes 200 variant nejrůznějších venkovních stolů a stolků na zahradu. Ať jsou to velké stoly, které slouží jako jídelní stoly pro 4, 6 nebo i více lidí, nebo naopak malé stolečky pro příjemné posezení ve dvou. V nabídce máme jak stoly kulaté či oválné, tak venkovní stoly čtvercové a obdélníkové. Aby byl stolový sortiment úplný, doplňují jej servírovací a odkládací stolky.

Pokud se zaměřujete na konkrétní materiál, můžete vybírat zahradní stoly z hliníku, oceli, nerezu, stoly a stoly vyrobené z různých dřevin včetně tropických, umělého a přírodního ratanu. V nabídce máme také zajímavé a žádané kombinace dřeva a kovu. Zahradní stoly z umělého ratanu mají nejčastěji desku z tvrzeného skla, kovové z tahokovu nebo tropických dřevin. Novinkou na trhu zahradního nábytku jsou stoly z laminovaného bambusu.

Pokud máte starou kvalitní trnož a chcete vyměnit pouze desku, náš obchod nabízí také teakové stolové desky ze skladu i na zakázku.