Stoly a stolky na balkon

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

I na malý balkon se vám vejde stůl

Na balkoně by určitě neměl chybět stůl, u kterého posedíte s kávou, knihou nebo křížovkami, ale také se pohodlně najíte. Je jasné, že vás pravděpodobně bude limitovat prostor. Můžete zvolit malý stolek nebo skládací stůl. Jestli máte místa opravdu málo, máme pro vás skvělé řešení v podobě stolku půlkruhového 

Dalším kritériem, které byste měli při výběru zohlednit, je odolnost materiálu. Přeci jen na balkon občas zaprší, pokud tedy nemáte zasklenou lodžii, a určitě by vás nebavilo při každé nepřízni počasí stěhovat nábytek do bytu.  

Materiál balkonových stolků

  • Plastový stolek – plast je velmi odolný materiál, který nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Bývá k dispozici v různých barevných provedeních.
  • Ratanový stolek – jde o tzv. polyratan, který je věrnou kopií ratanu přírodního, ale v porovnání s ním je podstatně odolnější a v podstatě bezúdržbový.
  • Dřevěný stolek - dřevo je oblíbeným přírodním materiálem, které je nutné ošetřovat nátěrem. Stolky se vyrábí jak z evropských dřevin (smrk, borovice, dub), tak z velmi odolných dřevin exotických (akácie, meranti, teak).
  • Kovový stolek – většina kovových stolků v naší nabídce má speciální povrchovou úpravu na bázi práškového lakování (komaxitu). Díky tomu jsou odolné proti otěru a mechanickému poškození a také se snadno udržují. 

Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si stolek na balkón podle svých představ