Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Malé, střední i velké slunečníky pro vaši terasu i restauraci

Na ZAiDU vám nabízíme kvalitní značkové slunečníky a podstavce od společností Doppler, Hartman nebo Sun Garden i luxusní zahradní slunečníky Glatz. Vybrat si můžete z mnoha velikostí a variant slunečníků přesně podle vašich potřeb i estetického vkusu.

Pokud potřebujete slunečník pro konkrétní místo, najdete u nás slunečníky určené na zahradu, terasu i balkón, stejně jako řadu velkých slunečníků vhodných do gastro provozů pro hotely, kavárny a restaurace.

Z hlediska konstrukčního typu máme v nabídce dva druhy slunečníků. Výkyvné slunečníky s boční nohou vám umožní nasměřovat zastínění do všech stran a úhlů a tento typ zahradního slunečníku můžete použít i jako zástěnu před zapadajícím sluncem. Slunečník s klasickou konstrukcí se středovou nohou taková kouzla sice neumí, ale zase bude levnější a nepotřebuje tak masivní zatížení, díky své lepší stabilitě. Lze jej také prostrčit otvorem ve stolové desce a umístit jej přímo doprostřed sestavy zahradního nábytku.

Pokud potřebujete konkrétní tvar slunečníku, tak máme slunečníky čtvercové, obdélníkové a kruhové v mnoha barevných provedeních včetně pláten se zajímavými vzory a potisky.

Pokud sháníte nějaký náhradní díl či doplněk, v naší široké nabídce příslušenství ke slunečníkům si můžete vybrat slunečníkové podstavce a stojany, kotvy do země, balkónové svorky nebo ochranné obaly na slunečníky různých rozměrů.