Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Zahradní slunečníky, když je slunce víc, než chcete

Jako další rozšíření naší nabídky vám přinášíme kvalitní značkové slunečníky a podstavce od společností DOPPLER, HARTMAN, SUN GARDEN a v neposlední řadě luxusní zahradní slunečníky GLATZ. Vybrat si můžete z mnoha variant, ať už podle způsobu použití, barvy, materiálu. Slunečníky jsou určeny na terasu, balkón, ale nabízíme celou řadu slunečníků vhodných do gastro provozů pro hotely, kavárny a restaurace.

Výkyvné slunečníky s boční nohou Vám umožní nasměřovat zastínění ze všech stran a úhlů, lze použít i jako zástěnu před zapadajícím sluncem. Slunečník s klasickou konstrukcí se středovou nohou taková kouzla sice neumí, ale zase bude levnější a nepotřebuje tak masivní zatížení, díky své lepší stabilitě. Lze jej také prostrčit otvorem ve stolové desce a umístit jej přímo doprostřed zahradní sestavy na vaší zahradě.

V naší široké nabídce příslušenství a doplňky ke slunečníkům si můžete vybrat slunečníkové podstavce a stojany, kotvy do země, balkónové svorky nebo ochranné obaly na slunečníky mnoha rozměrů.