Zahradní plastové skříně

Plastová skříň, co vydrží téměř vše. Tak přesně takové jsou kousky z naší nabídky. Skříně vyrobené z masivního, vysoce odolného plastu jen tak něco nezaskočí – sluneční záření, mráz, kroupy, setrvalý déšť, vítr nebo sníh… Stále drží svůj tvar, plast nekřehne, ani nežloutne, a skříň tak dokonale chrání všechny uložené věci. Ať je to grilovací vybavení, zahradní nábytek nebo třeba kola. A navíc skříně jsou uzamykatelné, takže se dovnitř nikdo nepovolaný jen tak nedostane.

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Plastové skříně na zahradu

V nabídce máme několik velikostí, takže dle své potřeby můžete skříně a skříňky využít na zahradě, terase nebo v jiném venkovním prostoru, jako je například dětské hřiště, zahradní restaurace apod. Menší kousky můžete využít jako plastové skříně na balkon.

Co na plastových zahradních skříních skutečně oceníte, je jejich naprostá bezúdržbovost. O tyhle skříně se nemusíte nijak starat, jako tomu je v případě teakových či kovových skříní, které vyžadují aspoň jednou ročně ochranný nátěr. Díky snadné montáží skříň z plastu v cuku letu postavíte a používáte. Nic víc.