Skleník VENUS 2500 stříbrný set se základnou ZDARMA | 9 042 Kč

Skleník VENUS 2500 stříbrný set se základnou ZDARMA

9 042 včetně DPH 9 065 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Vlastnoručně vypěstovaná zelenina po celý rok? Pořiďte si skleník a stačí ten úplně malý, zato kvalitní. Prosklení tvoří tepelně-izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 4 mm a jsou ukotveny ocelovými sponkami. To zajišťuje pevnost a funkčnost celé stavby. Tento polykarbonát nežloutne a nekřehne, tudíž Vám skleník vydrží velmi dlouho jako nový. Navíc má jako jeden z mála českou certifikaci. Skleník má posuvné dveře a jedno ventilační okénko, které je dostačující s přihlédnutím k velikosti. Větráním se předchází plísni, která by mohla pěstovanou zeleninu nebo květiny napadnout. Skleník dodáváme s podrobným montážním návodem. Další příslušenství ke skleníku lze po domluvě upravit či dokoupit. Udělejte si radost a sklízejte dobroty až třikrát ročně – z vlastní zahrady a zdravě.

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

Obsahem balení jsou jedno-křídlé posuvné dveře, AL profily, prosklení, 1 střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit např. na zděnou podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu.

Upozornění:
1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).Rozměry a hmotnosti balení:
skleník balík č. 1 - 22 x 188 x 11,5 cm - 16,4 kg
skleník balík č. 2 - 60 x 200 x 16 cm - 10 kg
základna balík č. 3 - 14,5 x 194 x 7 cm - 10,3 kg

Záruka na konstrukci: 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce
Záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím

AKCE - základna ke skleníku ZDARMA

Parametry

Parametry produktu

Rozměry skleníku / pařníku
Šířka193 cm
Délka131 cm
Výška197 cm
Výška stěny124 cm
Dveře
Typ otevíráníposuvné
Šířka61 cm
Výška161 cm
Další parametry
Hmotnost36 kg
Další informace
Výrobce VITAVIA GARDEN LTD
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty