Skleník VENUS 2500 stříbrný set se základnou ZDARMA | 9 042 Kč

Skleník VENUS 2500 stříbrný set se základnou ZDARMA

9 042 včetně DPH 9 065 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Vlastnoručně vypěstovaná zelenina po celý rok? Pořiďte si skleník a stačí ten úplně malý, zato kvalitní. Prosklení tvoří tepelně-izolační dvoustěnné komůrkové polykarbonátové desky o tloušťce 4 mm a jsou ukotveny ocelovými sponkami. To zajišťuje pevnost a funkčnost celé stavby. Tento polykarbonát nežloutne a nekřehne, tudíž Vám skleník vydrží velmi dlouho jako nový. Navíc má jako jeden z mála českou certifikaci. Skleník má posuvné dveře a jedno ventilační okénko, které je dostačující s přihlédnutím k velikosti. Větráním se předchází plísni, která by mohla pěstovanou zeleninu nebo květiny napadnout. Skleník dodáváme s podrobným montážním návodem. Další příslušenství ke skleníku lze po domluvě upravit či dokoupit. Udělejte si radost a sklízejte dobroty až třikrát ročně – z vlastní zahrady a zdravě.

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Smluvní záruka 15 let na AL konstrukci

Obsahem balení jsou jedno-křídlé posuvné dveře, AL profily, prosklení, 1 střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit např. na zděnou podezdívku nebo na základnu z pozinkovaného plechu. Při stavbě bez podezdívky dokoupení základny jednoznačně doporučujeme. Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, další větrací střešní i boční okénka, automatické otvírače k těmto okénkům, okapové sady, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným montážním návodem. Baleno v papírovém kartonu.

Upozornění:
1) Pokud máte v úmyslu stavbu zděné nebo betonové podezdívky, tak ji stavte až po zakoupení skleníku a po montáži ocelové základny (nebo konstrukce skleníku). Uváděné rozměry skleníku jsou max vnější rozměry skleníku a nemohou být použity pro vyměření a stavbu podezdívky.

2) V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).Rozměry a hmotnosti balení:
skleník balík č. 1 - 22 x 188 x 11,5 cm - 16,4 kg
skleník balík č. 2 - 60 x 200 x 16 cm - 10 kg
základna balík č. 3 - 14,5 x 194 x 7 cm - 10,3 kg

Záruka na konstrukci: 15 let na vybrané vlastnosti AL konstrukce
Záruka na prosklení: smluvní - 10 let na nerozbitnost krupobitím

AKCE - základna ke skleníku ZDARMA

Parametry

Parametry produktu

Rozměry skleníku
Šířka193 cm
Délka131 cm
Výška197 cm
Výška stěny124 cm
Dveře
Typ otevíráníposuvné
Šířka61 cm
Výška161 cm
Další parametry
Hmotnost36 kg
Další informace
Výrobce VITAVIA GARDEN LTD
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty