Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený, set se základnou | 18 889 Kč
Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený, set se základnou
Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený, set se základnou

Skleník PRUGIN 8x12 zelený

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelenýKe stažení

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený, set se základnou

18 889 včetně DPH 20 678 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 zelený, set se základnou máme také v těchto barevných variantách
Popis produktu

Popis produktu

Skleníky řady LANITPLAST PLUGIN 8´ jsou zařazeny do kategorie HOBBY - jsou v České republice zkompletované z jednotlivých komponent. Ke skleníkům je v ČR doplněno polykarbonátové prosklení. Prosklení z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které zásadně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se výrazně zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm.

Uchycení polykarbonátu - systém Plugin

Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality vyrábíme prosklení k většině skleníků v naší firmě a používáme komůrkový polykarbonát Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo polykarbonát Sunlite (výrobce Palram Europe - Německo). Oba polykarbonáty naše firma oficiálně dováží do ČR jako regionální partner jejich výrobců a máme na ně vlastní české zkušební protokoly (vystavené na LANIT PLAST, s.r.o.). Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené prokazatelně kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací (viz odkaz na české certifikáty na konci stránky). Barva konstrukce - zelený lak.

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 90 x 173 cm), AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, pozinkovaná ocelová základna, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo pouze na základnu z pozinkovaného plechu (obsažena v balení). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, automatické otvírače k těmto okénkům, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným českým montážním návodem (ke stažení na konci této stránky). Baleno v kvalitním papírové kartonu.

Upozornění:
V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.). 
Zkompletováno v ČR. Pozor - označení 8x12, 8x14 je pouze označení typu a nevyjadřuje velikost skleníku - ta je uvedena v textu.

Rozměry a hmotnosti balení:
balík č. 1 (konstrukce+základna) - 28 x 366 x 18 cm - 60 kg
balík č. 2 (prosklení) - 60 x 125 x 12 cm - 24 kg

Parametry

Parametry produktu

Rozměry skleníku / pařníku
Šířka244 cm
Délka360 cm
Výška250 cm
Zastavěná plocha8,78 m²
Dveře
Typ otevíráníposuvné dvojité
Šířka90 cm
Výška173 cm
Materiál / barva / povrchová úprava
Materiálhliník, PC 4 mm
Barvazelená
Další parametry
Střešní okna4
Základnaano
Hmotnost84 kg
Další informace
Výrobce LANIT PLAST
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…