Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 stříbrný, set se základnou | 17 839 Kč
Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 stříbrný, set se základnou

Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 stříbrný, set se základnou

17 839 včetně DPH 19 529 Kč

+ doprava zdarma

Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Skleník LANITPLAST PLUGIN 8x12 stříbrný, set se základnou máme také v těchto barevných variantách
Popis produktu

Popis produktu

Zkompletováno v ČR. Pozor - označení 8x12, 8x14 je pouze označení typu a nevyjadřuje velikost skleníku - ta je uvedena v textu. Skleníky řady LANITPLAST PLUGIN 8´ jsou zařazeny do kategorie HOBBY - jsou v České republice zkompletované z jednotlivých komponent. Ke skleníkům je v ČR doplněno polykarbonátové prosklení. Prosklení z polykarbonátu je zasunuté do hliníkových profilů. Jedná se o moderní dokonalé řešení, které zásadně zvýšilo celkovou pevnost a stabilitu celého skleníku. Současně se výrazně zvýšila i odolnost skleníku vůči nárazům větru i sněhovému zatížení. Skleník je vyrobený z eloxovaných hliníkových profilů, prosklení je z tepelně-izolačních dvoustěnných komůrkových polykarbonátových desek síly 4 mm.

Uchycení polykarbonátu - systém Plugin

Polykarbonát - velmi kvalitní dvoustěnný polykarbonát s UV filtrem (nekřehne, nežloutne). Z důvodu zajištění maximální kvality vyrábíme prosklení k většině skleníků v naší firmě a používáme komůrkový polykarbonát Marlon (výrobce Brett Martin - Velká Británie) nebo polykarbonát Sunlite (výrobce Palram Europe - Německo). Oba polykarbonáty naše firma oficiálně dováží do ČR jako regionální partner jejich výrobců a máme na ně vlastní české zkušební protokoly (vystavené na LANIT PLAST, s.r.o.). Jedná se tak o jedny z mála skleníků na českém trhu, které jsou osazené prokazatelně kvalitním polykarbonátem s doložitelnou českou certifikací (viz odkaz na české certifikáty na konci stránky). Barva konstrukce - kovově stříbrná (eloxovaný hliník).  

Smluvní záruka 10 let na nerozbitnost polykarbonátu krupobitím

Osvědčení SZÚ

Obsahem balení jsou dvoukřídlé posuvné dveře (š x v otvoru = 90 x 173 cm), AL profily, prosklení, 4x střešní ventilační okénko s manuálním otevíráním, pozinkovaná ocelová základna, veškerý spojovací materiál. Skleník lze postavit buď na zděnou (betonovou, jinou) podezdívku nebo pouze na základnu z pozinkovaného plechu (obsažena v balení). Ke skleníku je možné dokoupit řadu nadstandardního příslušenství - poličky, regály, automatické otvírače k těmto okénkům, teploměry, vlhkoměry, zavlažovací zařízení, elektrické odporové vytápění půdy. Skleník dodáváme jako stavebnici s podrobným českým montážním návodem (ke stažení na konci této stránky). Baleno v kvalitním papírové kartonu.

Upozornění:
V případě používání přírodních hnojiv (koňský / kravský hnůj, slepičince, apod.), umělých hnojiv, pesticidů, herbicidů a jiných chemikálií může po delší nebo i kratší době docházet ke korozi ocelových dílů skleníku (základna, šrouby, apod.).

Rozměry a hmotnosti balení:
balík č. 1 (konstrukce+základna) - 28 x 366 x 18 cm - 60 kg
balík č. 2 (prosklení) - 60 x 125 x 12 cm - 24 kg

navod_na_montaz_a_udrzbu_sklenik_LANITPLAST_PLUGIN_8x12_CZ.pdf
varovani-pred-asijskymi-skleniky.pdf
smluvni_zaruka_komurkovy_polykarbonat.pdf
certifikaty
pecet-jistoty-skleniky.pdf

Parametry

Parametry produktu

Rozměry skleníku / pařníku
Šířka244 cm
Délka360 cm
Výška250 cm
Výška stěny150 cm
Dveře
Typ otevíráníposuvné dvojité
Šířka90 cm
Výška173 cm
Materiál / barva / povrchová úprava
Materiálhliník, PC 4 mm
Barvastříbrná
Další parametry
Střešní okna4
Základnaano
Hmotnost84 kg
Další informace
Výrobce LANIT PLAST
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…