Prodejna

Průřez zahradního sortimentu ZAiDU.cz - skladovaných produktů Vám nově můžeme po předchozí domluvě prezentovat ve skladu či v sídle společnosti. Převážně se jedná o teakový, dřevěný a kovový zahradní nábytek a o zboží, na které se nemůžete podívat jinde.

Máme vystaveny i vzorky grilů a slunečníků. A co není k vidění na místě, s vámi rádi projdeme u vzorníků, katalogů nebo na našem e-shopu.

Prohlédnete, posedíte, osaháte

Fotky nebo videa jsou fajn, ale není nad vlastní oči nebo ruce. Proklepněte si naše zboží všemi smysly. A budete mít jistotu, že jste si vybrali dobře.

Budeme se vám věnovat osobně, rádi vyslechneme jakou máte představu a poradíme, doporučíme podle rozměrů, zastřešení, materiálů nebo množství péče, kterou nábytek vyžaduje. 

Poradíme vám i s vhodnými prostředky péče o váš zahradní nábytek, slunečník nebo gril. Na všechno máme radu ale také pomocníka z řady výrobků Carlson nebo Xyladecor.

Jistě pochopíte, že nemůžeme mít vystaveno vše. Proto nás raději kontaktujte předem a na možnost zboží na prodejně vidět se informujte. 

Těšíme se na Vaši návštěvu v Kutné Hoře.

Poradíme, ukážeme, předvedeme

E-mail nebo telefon jsou taky fajn, ale není nad to poradit se tváří v tvář přímo u zdroje. Stavte se, probereme vaše potřeby a ukážeme i prakticky předvedeme vhodné zboží. To by bylo, abyste si nevybrali.

A když si stále nebudete jistí svým výběrem, připravíme vám individuální nabídku s popisem a obrázky do e-mailu a doma můžete v klidu ve výběru pokračovat.

Objednat je pak možné jenom krátkým e-mailem nebo telefonicky, nemusíte už zboží hledat v e-shopu.

Rádi se vám budeme věnovat osobně, vše si můžete vyzkoušet osahat. Jenom mějte na paměti, že vzhledem k šíři sortimentu nemusí být vystaveno právě to, na co se díváte v e-shopu. proto předem raději zavolejte.

Objevte náš sortiment.

Kam a jak k nám

Čáslavská 248
284 01 Kutná Hora
E-mail: info@zaidu.cz
Tel.:    +420 327 523 104
Mob.: +420 602 262 188

GPS: Loc: 49°56'50.123"N, 15°17'7.483"E

Mapa zde

Kdy k nám

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek 
Pátek
Sobota 
  8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
8-12   13-17
možno po telefonické domluvě

Zakázkové šití na míru

Na prodejně také nabízíme výběr vhodných látek ze široké nabídky vzorníků, poradenství a zadání zakázkového šití atypických sedáků, polštářů a jiných polstrů na lavičky, křesla nebo vaši starší houpačku, kde už původní polstrování dosloužilo. Posuďte sami, jak se změní vzhled pohovky, pečlivým výběrem vhodné látky a odstínu. Nemusíte kupovat hned celou novou sestavu houpačku, nebo pohovku, zkuste ji osvěžit novým polstrováním právě od nás.