Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 4,6 m - 62589EU | 6 974 Kč
Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 4,6 m - 62589EU


Ke stažení

Plachtová garáž SHELTERLOGIC 3,0 x 4,6 m - 62589EU

6 974 včetně DPH 11 249 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Dopřejte svému miláčkovi stín a ochranu před deštěm a sněhem. Pořiďte mu plachtový přístřešek na konstrukci z pevných ocelových trubek. Přístřešek může sloužit také k uskladnění zahrádkářských, sportovních, bazénových, grilovacích, campingových nebo motoristických potřeb. Americká společnost ShelterLogic patří mezi nejrenomovanější výrobce plachtových přístřešků na světových trzích a proto jsme jejich produkty nově zařadili do prodeje..

Robustní a odolná konstrukce je z ocelových trubek o průměru 35 mm opatřených prémiovou antikorozní úpravou. Patentovaný spojovací systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS zvyšuje odolnost konstrukce. Pevná plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného šedozeleného polyethylenu - hmotnost 213 g/m2 odolného proti protržení. Plachty se vyznačují vysokou pevností, jsou teplotně stabilní. Samozřejmostí je UV ochrana, kterou je plachta opatřena z obou stran, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Plachta je ke konstrukci připevněna pomocí upínacích ráčen. Zipem uzavíratelný vstupní otvor. Součástí balení je kotvící sada (4 kotvy do země o délce 38,1 cm).

Životnost plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 213 g/m2. Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Samozřejmostí je oboustranný 2 UV filtr, který chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření, materiál obsahuje UV blokátory zamezující blednutí plachty. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 5 let, může však být i výrazně delší, ale i výrazně kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na přístřešek (garáž) připevněna v souladu s montážním návodem.

Dodáváme jako stavebnici - 1 balík o rozměrech 122  x 55 x 19,5 cm a váze cca 60,3 kg. 

Parametry

Parametry produktu

Rozměry / parametry
Šířka300 cm
Výška240 cm
Hloubka460 cm
Zastavěná plocha13,8 m²
Šířka dveří / vrat170 cm
Výška dveří / vrat210 cm
Materiál / barva / povrchová úprava
Materiálocel, polyetylen
Barvašedozelená
Hmotnost60,3 kg
Další informace
Výrobce ShelterLogic Corp., USA
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty