PIZZA SET S

2 840 včetně DPH

+ doprava zdarma

Dostupnost na dotaz
Popis produktu

Souprava pro přípravu pizzy obsahuje vše potřebné, k dokonalému kulinářskému úspěchu. Překvapte své hosty křupravou pizzou jako od italských mistrů. S touto soupravou OUTDOORCHEF to bude hračka.

PIZZA KÁMEN S (18.211.94)
S tímto pizza kamenem proměníte svůj gril na pravou kamennou pec. Zvládnete pizzu jako v Itálii, ale i briošky, focaccias a mnohem víc. Výhodou umělého kamene je jeho žáruvzdornost, na rozdíl od přírodního kamene nemá mikroskopické praskliny a tak bez obtíží vydrží opakované změny teplot. Kamennou pec můžete mít i v grilu CITY 420 C! Nadýchanou pizzu s křupavou kůrkou si tak můžete připravit i kdekoliv na cestách. Díky své porézní struktuře absorbuje pizza kámen vlhkost z těsta a výsledkem je krásně křupavá kůrka nejen u pizzy. Ø: 32,5 cm

PIZZA LOPATA (18.211.96)
Pizza lopatu z lehké nerezové oceli s měkkým úchopem, si zamilujete tak, že ji nebude chtít dát z ruky. Ideální doplněk ke všem OUTDOORCHEF pizza kamenům.

PIZZA KRÁJEČ (14.491.29)
Jak nakrájet pizzu jako profesionál? Pizza kráječ v okamžiku rozdělí pizzu na čtvrtiny, šestiny, osminy… Díky ergonomické rukojeti je jeho použití bezpečné a vyměnitelná čepel se snadno čistí.

Parametry
Další informace
Záruka 2 roky
Pomozte nám zlepšit e-shop
Podělte se s námi o své dojmy z nového
e-shopu ZAiDU.