Lehátka na zahradu

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Zahradní relaxační lehátka. Udělejte si pohodlí a nechte slunce pracovat

Proč sedět, když si můžete lehnout. K pohodlnému odpočinku i lenošení, chcete-li k relaxaci, vám výborně poslouží lehátka z naší nabídky. Vybírat můžete z dřevěných (teak, borovice atd.), kovových (hliník i jiné kovy) a plastových lehátek. Velmi oblíbená jsou ratanová lehátka a také kombinace kovu a dřeva nebo dřeva a textilenu.

Abyste si mohli relaxační lehátko snadno uzpůsobit své výšce a konstituci, většina produktů je polohovatelná. Často si lze nastavit nejen část pod zády, ale také část pro nohy. V parném létě oceníte i typ lehátka se stříškou. Praktické kousky zastupují skládací lehátka a lehátka s kolečky. Lehátko tak velmi snadno přemístíte od bazénu na terasu nebo třeba ke grilu, kde můžete bedlivě dohlížet na přípravu pokrmů. A až léto skončí, lehátko jednoduše složíte a dáte ho odpočívat do garáže nebo na půdu.

Značná část relaxačních zahradních lehátek je vyráběna v ČR nebo pochází od známých výrobců zahradního nábytku z celé Evropy. Venkovní lehátka na zahradu od společností Doppler, Hartman, Sun Garden a jiných jsou zárukou vysoké užitné hodnoty a kvality. Dodávku lehátek vám zajistíme v jakémkoli množství, takže se na nás mohou bez obav obracet i velkoodběratele, jako jsou hotely nebo wellness centra.