Křeslo ELTON
Křeslo ELTON

Křeslo ELTON
Stále větší oblibu si získává zahradní nábytek z tahokovu. Nevyžaduje totiž žádnou údržbu. Stůl URSULA nezabere moc prostoru a hodí se na balkon.

Kovové zahradní křeslo ELTON
Stále větší oblibu si získává zahradní nábytek z tahokovu. Nevyžaduje totiž žádnou údržbu. Stůl URSULA nezabere moc prostoru a hodí se třeba na balkon.

Křeslo ELTON

2 099 včetně DPH
Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Že se nadá pohovět na kovové židli? Nesmysl! Anatomicky tvarovaný podsedák i opěradlo vás překvapí pohodlím. Zahradní křeslo ELTON je toho důkazem. Není ani třeba dokupovat polstry. Kouzlo kovového nábytku spočívá v jeho minimálních nárocích na údržbu. Víte jek je kolikrát člověk líný pozdě v noci uklízet nábytek před nepřízní počasí. Nebojte se nic se mu nestane. A to ani když se vám nebude chtít židle uklízet na zimu pod střechu. Speciální povrchová úprava na bázi komaxitu - práškového lakování uchrání nábytek před deštěm i sněhem. Kovové křeslo je odolné proti otěru a proti mechanickému poškození při stohování.
Protože se právě tohle křeslo ideálně hodí do zahradních restaurací, sportovišť či wellness zařízení, poskytujeme individuální slevy. Při zakoupení většího počtu křesel je možné prodloužit životnost tzv. repasí, spočívající v opálení starého nátěru a opětovném práškovém lakování s vytvrzením v peci, kterou zajišťujeme za výhodných podmínek. Zahradní křesla z kovu se hodí zejména do zahrad a na terasy domů. Velká výhoda kovového nábytku spočívá v tom, že nepotřebuje žádnou údržbu.

Parametry

Parametry produktu

Rozměry
Šířka62 cm
Hloubka43 cm
Výška103 cm
Materiál / barva / hmotnost
Hmotnost7 kg
Nosnost140 kg
Materiálocel
Barvaantracit
Další informace
Výrobce Unikov
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…