Kotvící sada LANITPLAST LANITSTORAGE
Kotvící sada LANITPLAST LANITSTORAGE

Kotvící sada LANITPLAST LANITSTORAGE

Kotvící sada LANITPLAST LANITSTORAGE

Kotvící sada LANITPLAST LANITSTORAGE

444 včetně DPH
Dostupnost na dotaz
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Kotvící sada pro kovové domky. Jedná se o sadu prvků, pomocí kterých jednoduše a správně přimontujete domek k pevnému betonovému podkladu.

Obsah balení:
- 4x rohový plech
- 12x úchytný plíšek
- 16x šroub a kovová hmoždinka do betonu

Domek lze k zemi přimontovat dvěma způsoby:


a) Pomocí kotvící sady, kterou si dokoupíte  - ta obsahuje 4 rohové plechy, pomocí kterých zajistíte pravoúhlost lišt základového rámu, pak obsahuje přichytávací plíšky, které se na jednom konci přišroubují do základového rámu a na druhém konci se pomocí přiložených hmoždinek do betonu pevně přišroubují do podkladu. Dále obsahuje odpovídající počet kovových hmoždinek do betonu.

b) Pouze pomocí běžných šroubů do běžných hmoždinek přímo skrz základový rám (šrouby ani hmoždinky nejsou v balení přiloženy). Nejedná se o tak promyšlené řešení jako je kotvící sada, ale pokud máte doma zbytečné šrouby a hmoždinky, tak jej lze úspěšně využít a zároveň ušetřit za kotvící sadu.

Základna k domku, kterou lze také přikoupit, neslouží jako kotvící prvek k zemi. Jde o především o konstrukci, která zpevní celý domek a umožní velice jednoduše přimontovat dodatečnou podlahu k domku.

Parametry

Parametry produktu

Materiál / barva / povrchová úprava
Materiálocel
Barvastříbrná
Další parametry
Hmotnost1 kg
Další informace
Výrobce LANIT PLAST
Záruka 2 roky