Keramický infrazářič VeGA 70C-200EKY - 2KW | 4 190 Kč
Keramický infrazářič VeGA 70C-200EKY - 2KW

Keramický infrazářič VeGA 70C-200EKY - 2KW

4 190 včetně DPH 4 990 Kč
K dodání do 3 dnů
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Keramický infrazářič VeGA LDHR070C-200EKY s topným výkonem 2000 W a dálkovým ovládáním oceníte zejména na jaře a na podzim na vaší terase nebo v zahradní restauraci. Prodloužíte si tak sezónu pobytu na terase, kde tak rádi odpočíváte. Keramický zářič je vhodný pro temperování plochy 17 m2. Provozní síť 220-240 V/50Hz dovoluje připojení do běžné domácí sítě bez speciálních opatření. Možné umístění na zeď nebo strop, krytí: IP65 proti dešti a stříkající vodě. Nespornou výhodou infrazářiče v porovnání s jinými topidly je rychlá instalace, bezporuchový provoz a jednoduchá obsluha.
Naše infrazářiče zářiče lze nasměrovat na požadovanou oblast. Infračervené paprsky neohřívají okolní vzduch, ale pouze osoby a objekty. Okamžité a přímé teplo za několik sekund bezprostředně po zapnutí. Jednotné, lokalizované, zónové vytápění není potřeba předehřívat danou oblast, nevíří prach, poskytuje hygienicky čisté ohřívání bez zápachu, baktérií a mikroorganismů. Sálavé teplo není ovlivněno větrem ani vzdušnými proudy.

Infračervené teplo je běžnou součástí našeho života. Je to záření o vlnové délce větší než viditelné světlo. Je často považováno za „tepelné záření“. Jeho nejpřirozenějším zdrojem je slunce. Je to přesně ta energie, kterou pociťujeme, jsme-li vystaveni slunečním paprskům a vnímáme-li pocit tepla bez rozdílu, zda je teplota vzduchu vysoká nebo nízká. Tuto energii vyzařuje i sám člověk, proto je pro něj bezpečná.

Oblasti použití domy, suterény, sklepy, nádvoří šatny, sportovní a fitness prostory terasy, otevřené venkovní plochy zimní zahrady, verandy předzahrádky, venkovní kavárny a balkóny restaurace, hotely, hospody, kavárny, bary wellness centra, plavecké bazény golfové odpaliště lyžařská střediska (nástupiště lanovek) atd...

Parametry

Parametry produktu

Rozměry
Výška15,2 cm
Hloubka10 cm
Délka94 cm
Parametry
Hmotnost4,3 kg
Barvačerná
Topný výkon2000 W
Napětí220-240 V/50Hz
Regulace3 stupně
Ovládánídálkové
Další informace
Výrobce VeGA
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty