Infrazářič VeGA G-150B - 1,5KW

2 990 včetně DPH 3 290 Kč
K dodání do 3 dnů
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

rozměry: 465 x 100 x 160 mm hmotnost: 2,3 kg záruka:

Infrazářič VeGA LDHR005G-150Bs topným výkonem 1500 W a dálkovým ovládáním oceníte zejména na jaře a na podzim na vaší terase nebo v zahradní restauraci. Prodloužíte si tak sezónu pobytu na terase, kde tak rádi odpočíváte. Keramický zářič je vhodný pro temperování plochy 11 m2. Provozní síť 220-240 V/50Hz dovoluje připojení do běžné domácí sítě bez speciálních opatření. Možné umístění na zeď nebo strop, krytí: IP65 proti dešti a stříkající vodě. Nespornou výhodou infrazářiče v porovnání s jinými topidly je rychlá instalace, bezporuchový provoz a jednoduchá obsluha.
Naše infrazářiče zářiče lze nasměrovat na požadovanou oblast. Infračervené paprsky neohřívají okolní vzduch, ale pouze osoby a objekty. Okamžité a přímé teplo za několik sekund bezprostředně po zapnutí. Jednotné, lokalizované, zónové vytápění není potřeba předehřívat danou oblast, nevíří prach, poskytuje hygienicky čisté ohřívání bez zápachu, baktérií a mikroorganismů. Sálavé teplo není ovlivněno větrem ani vzdušnými proudy.

Infračervené teplo je běžnou součástí našeho života. Je to záření o vlnové délce větší než viditelné světlo. Je často považováno za „tepelné záření“. Jeho nejpřirozenějším zdrojem je slunce. Je to přesně ta energie, kterou pociťujeme, jsme-li vystaveni slunečním paprskům a vnímáme-li pocit tepla bez rozdílu, zda je teplota vzduchu vysoká nebo nízká. Tuto energii vyzařuje i sám člověk, proto je pro něj bezpečná.

Oblasti použití domy, suterény, sklepy, nádvoří šatny, sportovní a fitness prostory terasy, otevřené venkovní plochy zimní zahrady, verandy předzahrádky, venkovní kavárny a balkóny restaurace, hotely, hospody, kavárny, bary wellness centra, plavecké bazény golfové odpaliště lyžařská střediska (nástupiště lanovek) atd...

Parametry

Parametry produktu

Rozměry
Výška16 cm
Hloubka10 cm
Délka46,5 cm
Parametry
Hmotnost2,3 kg
Topný výkon1500 W
Napětí220-240 V/50Hz
Další informace
Výrobce VeGA
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty