Infrasauna HealthLand STANDARD 2002
+ Dárek
Infrasauna HealthLand STANDARD 2002

Domácí infrasauna Healthland Standard 2002Ke stažení

Infrasauna HealthLand STANDARD 2002

20 990 včetně DPH 22 990 Kč

+ doprava zdarma

skladem
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Jako dárek dostanete
Popis produktu

Popis produktu

Infrasauna HealthLand STANDARD 2002 se díky svému designu a rozměrům hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva z kanadského jedlovce - hemlocku. HealthLand STANDARD 2002 umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. 
V infrasauně je rozmístěno 5 keramických topidel a 1 karbonové. Díky kombinaci topidel má rychlý náběh na provozní hodnoty. Karbonové zářiče prohřejí lidské tělo rovnoměrně a do hloubky při nižší okolní teplotě 55°-60°C. Z toho vyplývá, že kouzlo ozdravného pobytu v infrasauně si mohou dopřát i ti, kteří nesnášejí dobře vysoké teploty klasické sauny, anebo Ti, jimž momentální zdravotní stav vysoké teploty nedovoluje.
Vestavěné rádio s mp3 přehrávačem násobí blahodárné účinky sauny relaxační hudbou speciálně pro odpočinkové procedury. Uklidňující šum moře nebo zpěv ptáků navodí naprosto uvolněný a příjemný stav těla a mysli.
Abychom mohli jednoduše ovládat parametry sauny i v průběhu pobytu procedury, je zdvojený digitální panel umístěný jak ve vnitřku, tak i na venkovní straně. Zcela samozřejmé je karbonové podlahové topení. Příjemné a nevtíravé LED osvětlení a ionizátor jsou dalšími z prvků, které přispívají ke zvýšení vašeho požitku.

Pravidelný pobyt v infrasauně má blahodárné účinky na vaše fyzické i duševní zdraví. Saunování snižuje bolest, omezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech. Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.

AKCE: Podlahové topení + 2x ručník +2x vonná esence - vše ZDARMA !

Parametry

Parametry produktu

Parametry zdroje
Výkon zdroje1880 W
Počet panelů6
Typ zdrojekeramický + karbonový
Vlnová délka5, 6 - 15 μm
Vnější rozměry sauny
Šířka120 cm
Výška190 cm
Hloubka115 cm
Počet osob / Výbava
Počet osob2
Polička na nápoje / počet2
Osvětlenívnitřní i vnější LED
Digitální ovl. panelano - vnější i vnitřní
Dveřetvrzené bezp. sklo čiré
Rádioano
MP3ano
Bluetoothano
USBano
Příprava pro MP5ano
Ionizátorano
Teplotní senzorano
Podlahové topeníano
Materiál sauny
Materiálkanadský jedlovec
Další informace
Výrobce HealthLand
Záruka 3 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…