Infrasauna HealthLand DeLuxe 3003 Carbon | 30 990 Kč
Infrasauna HealthLand DeLuxe 3003 Carbon
+ Dárek
Infrasauna HealthLand DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna DeLuxe 3003 Carbon

Infrasauna HealthLand DeLuxe 3003 Carbon

30 990 včetně DPH 35 690 Kč

+ doprava zdarma

K dodání do 3 dnů
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Jako dárek dostanete
Popis produktu

Popis produktu

Infrasauna HealthLand De Luxe 3003 Carbon se díky svému designu a rozměrům hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce - hemlocku. HealthLand De Luxe 3003 Carbon umožňuje vychutnat kouzlo saunování třem osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Skleněné dveře umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizátor a rádio s MP3 přehrávačem, USB portem, SD a Bluetooth.

V infrasauně je rozmístěno 9 karbonových topidel. Karbonové zářiče prohřejí lidské tělo rovnoměrně a do hloubky při nižší okolní teplotě 55°-60°C. Z toho vyplývá, že kouzlo ozdravného pobytu v infrasauně si mohou dopřát i ti, kteří nesnášejí dobře vysoké teploty klasické sauny, a nebo Ti, jimž momentální zdravotní stav vysoké teploty nedovoluje.
Vestavěné rádio s mp3 přehrávačem násobí blahodárné účinky sauny relaxační hudbou speciálně pro odpočinkové procedury. Uklidňující šum moře nebo zpěv ptáků navodí naprosto uvolněný a příjemný stav těla a mysli.
Abychom mohli jednoduše ovládat parametry sauny je zdvojený digitální panel umístěný jak ve vnitřku, tak i na venkovní straně. Zcela samozřejmé je karbonové podlahové topení. Příjemné a nevtíravé LED osvětlení je dalším z prvků, který přispívá ke zvýšení vašeho požitku.

Pravidelný pobyt v infrasauně má blahodárné účinky na vaše fyzické i duševní zdraví. Saunování snižuje bolestomezuje ztuhlost kloubů, zvyšuje prokrvení a působí protizánětlivě. V neposlední řadě navozuje psychickou pohodu, snižuje svalový spasmus a posiluje kardiovasklulární kondici. Infrasaunu je možné používat i v případech, kde zdravotní stav nedovoluje použití klasické sauny. Samotné saunování navozuje příjemný pocit pohody, uvolnění a relaxace. Infrasauny jsou natolik bezpečné, že se jejich technologie používá i v dětských inkubátorech

Montáž infrasauny je rychlá a jednoduchá. K přichycení jednotlivých částí se používají kufrové spony, čepy nebo klasické šrouby. Elektroinstalace je již namontovaná od výrobce, pouze stačí propojit kabeláž pomocí zásuvek a konektorů. Vše je přehledně označené.

AKCE: Podlahové topení + 3x ručník + 2x vonná esence - vše ZDARMA !!!!!

Parametry

Parametry produktu

Parametry zdroje
Výkon zdroje2190 W
Počet panelů9
Typ zdrojekarbonový
Vlnová délka5, 6 - 15 μm
Vnější rozměry sauny
Šířka150 cm
Výška190 cm
Hloubka120 cm
Počet osob / Výbava
Počet osob3
Polička na nápoje / počet2
Osvětlenívnitřní i vnější LED
Digitální ovl. panelano - vnější i vnitřní
Dveřetvrzené bezp. sklo čiré
Rádioano
MP3ano
Bluetoothano
USBano
Příprava pro MP5ano
Ionizátorano
Teplotní senzorano
Podlahové topeníano
Materiál sauny
Materiálkanadský jedlovec
Hmotnost / nosnost
Hmotnost147 kg
Další informace
Výrobce HealthLand
Záruka 3 roky

Příbuzné produkty

Pro delší službu, pro lepší pohodlí, pro…