Gastro

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Zahradní nábytek pro restaurace a hotely

Zahrádky a terasy jsou velmi oblíbené. Kdo by si také rád nevychutnal dobrý oběd nebo kávu na čerstvém vzduchu. Jestli hledáte nové gastro zařízení pro venkovní posezení, jste na správném místě. V naší nabídce si určitě vyberete, ať už provozujete hotel, restauraci, kavárnu, cukrárnu nebo potřebujete vybavit wellness centrum, sportoviště, relaxační zónu i jakýkoli jiný gastro provoz. Pořídíte u nás stoly a židle různých rozměrů, sladěné sety, křesla s područkami, lavice, pivní sestavy i servírovací stolky.

Realizujeme velké dodávky pro gastro společnosti (dodávky desítek sestav, stovky židlí a stolů v jednotlivých zakázkách), jsme schopni dodat jakékoli množství nábytku ve velmi přijatelných termínech.

Čím se řídit při výběru zahradního gastro nábytku?

Skladnost - ideální je, když je nábytek skládací nebo stohovatelný, abyste ho mohli mimo sezónu a v případě potřeby kdykoli snadno uskladnit.

Snadná údržba - určitě to znáte, občas něco se ukápne nebo vyleje. Z plastu, kovu a skla odstraníte špínu snadno vlhkým hadříkem. Ze dřeva také, ale je nutné ho pravidelně impregnovat ošetřujícím olejem, jinak by se mohla skvrna vsáknout do jeho struktury.

Odolnost - je nutné, aby byl nábytek odolný nejen proti nepřízni počasí, ale důležitá je také jeho konstrukční pevnost, aby vydržel dennodenní zátěž a vy nemuseli pořizovat každou sezónu nový.

Ergonomie - nesmíme zapomenout na pohodlí vašich zákazníků, jen když se jim bude dobře sedět, budou se k vám rádi vracet. Uvádí se, že sedák by měl být cca 40-50 cm nad zemí, aby byly nohy v tzv. tupém úhlu.

Jaký zvolit materiál venkovního gastro nábytku

  • Dřevo - velmi populární a na dotek příjemný materiál. V naší nabídce najdete nábytek ze smrkového dřeva, borovice nebo dubu bez povrchové úpravy i mořený. Podstatně odolnější jsou však exotické dřeviny, jako je například akácie, meranti nebo teak, který je celosvětově nejodolnějším dřevem a do náročného gastro provozu je tedy jednoznačně nejvhodnější. Dřevěný nábytek je nutné ošetřit napouštěcím olejem.
  • Kov - kovový nábytek je velmi odolný a jeho údržba je nenáročná. Většina produktů v naší nabídce má speciální povrchovou úpravu na bázi žárového zinkování komaxitu - práškového lakování a díky tomu odolává otěru a mechanickému poškození při stohování. Ve většině případů jde o české výrobky.
  • Kov a dřevo - nejčastěji jde o kombinaci ocelové konstrukce se speciální povrchovou úpravou, která zaručuje dlouhou životnost a smrkového dřeva (které je možné nahradit dřevem dubovým a akácií).
  • Plast - jde o jednoznačně nejodolnější materiál, který se velmi snadno udržuje, nevadí mu déšť a snadno z něj odstraníte špínu, stačí otřít vlhkým hadříkem. Většina lidí ho má spojený zejména s bílou barvou, dnes jsou však standardem mnohem vzhlednější provedení - například imitace dřeva.
  • Umělý ratan - polyratan - umělý výplet, který je od přírodního téměř k nerozpoznání. Má však podstatně delší životnost a nevyžaduje takřka žádnou péči. Nevadí mu slunce ani déšť. V naší nabídce máme také ratanové stoly, které mají desku z tvrzeného skla, což vypadá velmi elegantně.

Dopřejte svým hostům útulné prostředí zahrádky

Aby se u vás vaši hosté cítili dobře, můžete nábytek doplnit textiliemi, jako jsou ubrusy a prostírání, potahy, sedáky nebo polštářky. Vyberte si z nepřeberného množství barev, dezénů a materiálů se speciální povrchovou úpravou, jako je impregnace nebo ochrana proti UV záření. Polstry pro vás také rádi ušijeme na zakázku. Pro jejich snadné uskladnění si můžete pořídit úložný box.

Dále nabízíme profesionální slunečníky v různých cenových kategoriích, které vynikají svou lehkou a pevnou konstrukcí, snadnou manipulací, stabilitou a vysokou životností. Jejich potahové látky jsou z kvalitní polyesterové tkaniny s UV filtrem a stálobarevností. Ke slunečníkům máme také betonové a granitové podstavce.

K dokonalosti pak chybí už jen zeleň. Nabízíme dřevěné, teakové a ratanové květináče, které můžete krásně sladit s vybraným nábytkem. Jsou různých rozměrů, osázet je můžete květinami, okrasnými keři i zakrslými dřevinami.

Věříme, že díky rozsáhlé nabídce našeho eshopu vytvoříte pro své klienty příjemné a komfortní prostředí, kde jim bude dobře. A jak jim bude chutnat? To už necháme na vás.