EUROM Q-time Golden 1800S-1,8KW

EUROM Q-time Golden 1800S-1,8KW

2 990 včetně DPH 3 390 Kč
K dodání do 3 dnů
Získejte slevu 200 Kč na první nákup
Popis produktu

Popis produktu

Halogenový zářič Quartz Q-TIME GOLDEN 1800S se stojanem a topným výkonem 1800 W oceníte zejména na jaře a na podzim na vaší terase nebo v zahradní restauraci. Prodloužíte si tak sezónu pobytu na terase, kde tak rádi odpočíváte. Zářič VeGA je vhodný pro temperování plochy 16 m2. Provozní síť 220-240 V/50Hz dovoluje připojení do běžné domácí sítě bez speciálních opatření. Možné umístění na zeď nebo strop, krytí: IP24 proti dešti a stříkající vodě. Nespornou výhodou infrazářiče v porovnání s jinými topidly je rychlá instalace, bezporuchový provoz a jednoduchá obsluha. Díky nastavitelnému stojanu nemusíte zářič upevňovat na stěnu, ale můžete jej prostě postavit kam potřebujete a tepelný výkon nasměřovat právě tam, kde jej nejvíc oceníte.
Naše infrazářiče zářiče lze nasměrovat na požadovanou oblast. Infračervené paprsky neohřívají okolní vzduch, ale pouze osoby a objekty. Okamžité a přímé teplo za několik sekund bezprostředně po zapnutí. Jednotné, lokalizované, zónové vytápění není potřeba předehřívat danou oblast, nevíří prach, poskytuje hygienicky čisté ohřívání bez zápachu, baktérií a mikroorganismů. Sálavé teplo není ovlivněno větrem ani vzdušnými proudy.

Infračervené teplo je běžnou součástí našeho života. Je to záření o vlnové délce větší než viditelné světlo. Je často považováno za „tepelné záření“. Jeho nejpřirozenějším zdrojem je slunce. Je to přesně ta energie, kterou pociťujeme, jsme-li vystaveni slunečním paprskům a vnímáme-li pocit tepla bez rozdílu, zda je teplota vzduchu vysoká nebo nízká. Tuto energii vyzařuje i sám člověk, proto je pro něj bezpečná.

Oblasti použití domy, suterény, sklepy, nádvoří šatny, sportovní a fitness prostory terasy, otevřené venkovní plochy zimní zahrady, verandy předzahrádky, venkovní kavárny a balkóny restaurace, hotely, hospody, kavárny, bary wellness centra, plavecké bazény golfové odpaliště lyžařská střediska (nástupiště lanovek) atd...

Parametry

Parametry produktu

Rozměry
Šířka14 cm
Výška200 cm
Hloubka15 cm
Délka54 cm
Parametry
Hmotnost8,8 kg
Barvačerná
Topný výkon1800 W
Napětí220-240 V/50Hz
Další informace
Záruka 2 roky

Příbuzné produkty