Dřevníky

Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Kovové dřevníky a venkovní stojany na dřevo

Topná sezona je aktuální po celý rok, protože v podstatě celý rok sháníte dřevo. Nebo alespoň u nás to tak chodí. Pro jeho snadné uskladnění vám poslouží zahradní přístřešek. V našem eshopu jich najdete celou řadu a můžete si vybrat z různých provedení a velikostí.

Zahradní dřevník pro uskladnění topiva

Stojan na dřevo vám ušetří plno místa, polínka jsou v něm pěkně naskládaná a na první pohled vidíte, kolik jich ještě zbývá. Další velkou výhodou je, že v něm můžete mít palivové dřevo celoročně. Nedochází ke kontaktu se zemí, dříví je tak chráněné proti vlhkosti a plísni, a ještě krásně proschne. Součástí některých dřevníků je odolná plachta, proti které nemají déšť, kroupy a další povětrnostní vlivy žádnou šanci.

Šikovní pomocníci vám usnadní manipulaci se dřevem

V našem eshopu najdete také další příslušenství, jako je praktický vozík na dřevo s bytelnými kolečky a pohodlným madlem. Jednoduše se ovládá a ušetří vám práci. Skvělou vychytávkou pro přenášení topiva z dřevníku ke krbu nebo kamnům je prostorná taška, do které se vejde opravdu hodně polínek. Nemusíte tak chodit třikrát a navíc nehrozí, že cestou něco umažete a budete muset zametat. Když ji naplníte dřevem, může být i vtipným dárkem. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si přístřešek, který vám bude nejvíc vyhovovat.