Bordeaux ‒ nábytek v severském stylu

S kolekcí masivního nábytku Bordeaux od dánské značky NovaSolo snadno podlehnete kouzlu severského designu. Inspirujte se v naší nabídce, ve které najdete především designové regály pro uložení i vystavení vašich oblíbených kousků, a zařiďte si interiér v osobitém a nadčasovém stylu.
Filtrovat zboží např. dle materiálu, ceny …
Zavřít filtr
{{filterGroup.FilterGroupName}}

Designový nábytek do každé místnosti

Kolekce Bordeaux je navržena v podobném designu jako ostatní řady nábytku NovaSolo. I zde najdete typické úzké římsy a kulaté sloupky, ale všechny proporce jsou modernější. Tento dřevěný nábytek je méně zdobný a vsází na čisté linie a ostré tvary. Je vyrobený z kvalitního mahagonu, který se vyznačuje stabilitou, odolností a vysokou životností.

Stěžejním produktem řady Bordeaux jsou regály, které můžete umístit do kuchyně, obývacího pokoje, pracovny, ale i do jakékoli jiné místnosti. Buď mohou zůstat otevřené a vše si do nich uložíte tak, jak se vám líbí, nebo je můžete doplnit teakovými boxy, pomocí kterých všechno snadno uspořádáte. Pro jaké řešení se rozhodnete, je jen na vás.

Co je to severský styl

Severský styl můžeme charakterizovat jako jednoduchý, účelný a nadčasový. Hlavní zásadou, která platí, je “méně je více”. Pro interiér jsou typické světlé a přírodní odstíny. Dominující bílou doplňují pestré textilie a jiné solitéry, které jsou nejčastěji ve žluté, oranžové, červené nebo modré barvě.

Přestože je pro severský styl typická jednoduchost, ani na dekorace a různé doplňky se nezapomíná. Používají se však promyšleně a střídmě. Příjemnou atmosféru domova navodí polštářky, svíčky, rámečky na fotografie, vázy a drátěné košíky. Používají se však v omezeném počtu, pro zbytečnosti není prostor. Důležitou úlohu hraje také světlo. Centrální svítidlo doplňují různé stojací lampy nebo nástěnné lampičky.

Charakteristika interiéru v severském designu

  • bílé stěny
  • světlý nábytek
  • velká okna
  • světlé dřevěné podlahy
  • minimum doplňků

Prohlédněte si krásný nábytek kolekce Bordeaux a vytvořte si domov v oblíbeném severském stylu.